Arlayna

Tjänstgöringstid : 1964 dagar
allmän ranking : 55e
Reserv : 2 547 012 equus
Ägarhistorik
Föl Mustang Fux
09:15
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5268.71

Uthållighet
527.127
1054.25
Snabbhet
677.983
1355.97
Dressyr
376.5285
753.06
Galopp
526.7635
1053.53
Trav
150.413
300.83
Hoppning
375.539
751.08
Ras: MustangÅlder: 2 månader
Art: RidhästHöjd: 102 cm
Kön: stoVikt: 112 kg
Päls: Fux Född: 28/08/2026
Uppfödare: Arlayna

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

apollos lyra
Genetisk potential Totalt: 25701.01
Uthållighet5142.70  Galopp5139.16
Snabbhet6614.47  Trav1467.44
Dressyr3673.45  Hoppning3663.79
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5142.7
5142.7
5142.7
5142.7
5142.7
Snabbhet
6614.47
6614.47
6614.47
6614.47
6614.47
6614.47
Dressyr
3673.45
3673.45
3673.45
3673.45
Galopp
5139.16
5139.16
5139.16
5139.16
5139.16
Trav
1467.44
1467.44
Hoppning
3663.79
3663.79
3663.79
3663.79
Denna häst har 2513 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridpegasus Avblekbar skimmel
S 25701.01 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS 25701.01 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 2 månader nu!

Fortplantning

pictoalertS 25701.01 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 2 månader nu!

Information