Eris99

Tjänstgöringstid : 65 dagar
allmän ranking : 3432a
Reserv : 18 108 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Paint Horse Mörkbrun tobiano
12:30
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 927.81

Uthållighet
134.323
268.65
Snabbhet
246.787
493.57
Dressyr
47.519
95.04
Galopp
16.45
32.90
Trav
7.1795
14.36
Hoppning
11.644
23.29
Ras: Paint HorseÅlder: 4 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 154 cm
Kön: stoVikt: 450 kg
Päls: Mörkbrun tobiano Född: 05/09/2026
Uppfödare: Eris99

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 5412.20
Uthållighet983.43  Galopp1000.39
Snabbhet1388.64  Trav327.85
Dressyr1078.52  Hoppning633.36
BLUP:
-69.42
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
983.43
983.43
Snabbhet
1388.64
1388.64
Dressyr
1078.52
1078.52
Galopp
1000.39
1000.39
Trav
327.857
327.857
Hoppning
633.367
633.367
Denna häst har 484 ypperlighetsstjärnor.

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande2xrouge2** Benlindor

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2


Ridcenter

Lucille är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Ultraljud

echographie1 stoföl av ras Paint Horse med pälsfärg Gulbrun tobiano.

Dräktighet

chevalSedan: 8 månader
maleFader: Audi Trinfel Itchiban

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma