MEA

Tjänstgöringstid : 5660 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 893 767 359 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Fux
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 285.93

Uthållighet
37.6585
75.32
Snabbhet
16.1515
32.30
Dressyr
33.11
66.22
Galopp
22.868
45.74
Trav
7.802
15.60
Hoppning
25.3755
50.75
Ras: QuarterÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 83 cm
Kön: stoVikt: 83 kg
Päls: Fux Född: 01/10/2026
Uppfödare: MEA

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 14071.34
Uthållighet3706.55  Galopp2250.77
Snabbhet1589.69  Trav767.89
Dressyr3258.85  Hoppning2497.59
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3706.55
3706.55
3706.55
3706.55
Snabbhet
1589.69
1589.69
Dressyr
3258.85
3258.85
3258.85
3258.85
Galopp
2250.77
2250.77
2250.77
Trav
767.891
767.891
Hoppning
2497.59
2497.59
2497.59
Denna häst har 1349 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridenhörning Linfux
Sto är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertSto kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information