Storm123

Tjänstgöringstid : 92 dagar
allmän ranking : 698e
Reserv : 1 712 759 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Hannoveranare Svart
22:00
Energi
26%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 16929.33

Uthållighet
405.247
810.49
Snabbhet
1653.119
3306.24
Dressyr
2569.2855
5138.57
Galopp
496.275
992.55
Trav
90.468
180.94
Hoppning
3250.272
6500.54
Ras: HannoveranareÅlder: 6 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 168 cm
Kön: hingstVikt: 539 kg
Päls: Svart Född: 10/09/2026
Uppfödare: Storm123 Inkomster: 179 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0002
Fälttävlan 011143
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 23418.16
Uthållighet2674.35  Galopp3952.93
Snabbhet4425.89  Trav1276.77
Dressyr4895.05  Hoppning6193.17
BLUP:
23.06
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2674.35
2674.35
2674.35
Snabbhet
4425.89
4425.89
4425.89
4425.89
Dressyr
4895.05
4895.05
4895.05
4895.05
4895.05
Galopp
3952.93
3952.93
3952.93
3952.93
Trav
1276.77
1276.77
Hoppning
6193.17
6193.17
6193.17
6193.17
6193.17
6193.17
Denna häst har 2285 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
15 november 2026
Box:
box 1*
Fördelar:
morot sörp

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma