JuliaR

Tjänstgöringstid : 208 dagar
allmän ranking : 2332a
Reserv : 613 591 equus
Ägarhistorik
Föl Hannoveranare Körsbärsbrun
10:00
Energi
97%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 331.30

Uthållighet
19.0185
38.04
Snabbhet
31.358
62.72
Dressyr
34.697
69.39
Galopp
28.0085
56.02
Trav
9.144
18.29
Hoppning
43.4235
86.85
Ras: HannoveranareÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 101 cm
Kön: stoVikt: 101 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 20/09/2026
Uppfödare: JuliaR

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 20211.39
Uthållighet2320.51  Galopp3417.38
Snabbhet3826.07  Trav1115.71
Dressyr4233.47  Hoppning5298.24
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: 20 Aro - Elyo Death
Moder: Diana Malesuada Terra
Hannoveranare
93.8%
Lipizzaner
6.3%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2320.51
2320.51
2320.51
Snabbhet
3826.07
3826.07
3826.07
3826.07
Dressyr
4233.48
4233.48
4233.48
4233.48
Galopp
3417.38
3417.38
3417.38
3417.38
Trav
1115.71
1115.71
Hoppning
5298.24
5298.24
5298.24
5298.24
5298.24
Denna häst har 1964 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Mörkbrun
Girl är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertGirl kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertGirl kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information