dandysen9999

Tjänstgöringstid : 2734 dagar
allmän ranking : 36e
Reserv : 130 100 equus
Ägarhistorik
Föl Curlyhäst Fux
09:00
Energi
85%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 0.00

Uthållighet
0
0.00
Snabbhet
0
0.00
Dressyr
0
0.00
Galopp
0
0.00
Trav
0
0.00
Hoppning
0
0.00
Ras: CurlyhästÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 95 cm
Kön: hingstVikt: 95 kg
Päls: Fux Född: 10/09/2026
Uppfödare: kooddiiak

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 9411.62
Uthållighet2471.71  Galopp1146.13
Snabbhet1611.18  Trav1730.97
Dressyr1446.38  Hoppning1005.24
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Rocky ๔є lค Ŧl๏r
Moder: Nora Ripadal
Curlyhäst
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2471.72
2471.72
2471.72
Snabbhet
1611.18
1611.18
1611.18
Dressyr
1446.38
1446.38
Galopp
1146.13
1146.13
Trav
1730.97
1730.97
1730.97
Hoppning
1005.24
1005.24
Denna häst har 885 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Mörkfux
H 9411.62 är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertH 9411.62 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertH 9411.62 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information