lina74

Tjänstgöringstid : 5359 dagar
allmän ranking : 119e
Reserv : 231 289 equus
Ägarhistorik
Föl Paint Horse Brun tobiano
09:45
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3325.15

Uthållighet
280.575
561.15
Snabbhet
437.538
875.08
Dressyr
345.54
691.08
Galopp
318.4815
636.96
Trav
90.007
180.01
Hoppning
190.4355
380.87
Ras: Paint HorseÅlder: 2 månader
Art: RidhästHöjd: 99 cm
Kön: stoVikt: 109 kg
Päls: Brun tobiano Född: 15/09/2026
Uppfödare: orchidea

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 16488.55
Uthållighet2782.59  Galopp3158.53
Snabbhet4339.27  Trav892.64
Dressyr3426.88  Hoppning1888.64
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2782.59
2782.59
2782.59
Snabbhet
4339.27
4339.27
4339.27
4339.27
Dressyr
3426.88
3426.88
3426.88
3426.88
Galopp
3158.53
3158.53
3158.53
3158.53
Trav
892.643
892.643
Hoppning
1888.64
1888.64
1888.64
Denna häst har 1591 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridenhörning Fux tobiano
Salia 16488.55 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSalia 16488.55 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 2 månader nu!

Fortplantning

pictoalertSalia 16488.55 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 2 månader nu!

Information