Freya

Tjänstgöringstid : 644 dagar
allmän ranking : 258e
Reserv : 619 equus
Ägarhistorik
Föl Argentinsk Criollo Brun
09:45
Energi
89%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2000.78

Uthållighet
225.824
451.65
Snabbhet
187.836
375.67
Dressyr
220.165
440.33
Galopp
124.643
249.29
Trav
106.202
212.40
Hoppning
135.722
271.44
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 81 cm
Kön: hingstVikt: 81 kg
Päls: Brun Född: 25/09/2026
Uppfödare: Freya

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 9827.03
Uthållighet2218.31  Galopp1224.39
Snabbhet1845.15  Trav1043.24
Dressyr2162.71  Hoppning1333.22
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2218.31
2218.31
2218.31
Snabbhet
1845.15
1845.15
1845.15
Dressyr
2162.72
2162.72
2162.72
Galopp
1224.39
1224.39
Trav
1043.24
1043.24
Hoppning
1333.22
1333.22
Denna häst har 926 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Grön
Rank är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertRank kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertRank kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information