Freya

Tjänstgöringstid : 644 dagar
allmän ranking : 258e
Reserv : 619 equus
Ägarhistorik
Föl Argentinsk Criollo Fux tobiano
09:45
Energi
89%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2130.60

Uthållighet
233.038
466.08
Snabbhet
200.175
400.35
Dressyr
232.4345
464.87
Galopp
136.111
272.22
Trav
109.785
219.57
Hoppning
153.7545
307.51
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 89 cm
Kön: hingstVikt: 89 kg
Päls: Fux tobiano Född: 25/09/2026
Uppfödare: Freya

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 10342.71
Uthållighet2262.50  Galopp1321.47
Snabbhet1943.45  Trav1065.88
Dressyr2256.65  Hoppning1492.76
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2262.5
2262.5
2262.5
Snabbhet
1943.45
1943.45
1943.45
Dressyr
2256.65
2256.65
2256.65
Galopp
1321.47
1321.47
Trav
1065.88
1065.88
Hoppning
1492.76
1492.76
Denna häst har 978 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

ridpegasus vattenelement
Rank är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertRank kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertRank kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information