Fennhart

Tjänstgöringstid : 28 dagar
allmän ranking : 2690e
Reserv : 6 300 equus
Ägarhistorik
Föl Hannoveranare Linfux
10:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 583.19

Uthållighet
33.31
66.62
Snabbhet
55.103
110.21
Dressyr
60.901
121.80
Galopp
49.2135
98.43
Trav
15.896
31.79
Hoppning
77.173
154.35
Ras: HannoveranareÅlder: 6 månader
Art: RidhästHöjd: 132 cm
Kön: hingstVikt: 172 kg
Päls: Linfux Född: 14/09/2026
Uppfödare: Fennhart

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 23559.29
Uthållighet2691.28  Galopp3976.15
Snabbhet4451.97  Trav1284.29
Dressyr4920.46  Hoppning6235.13
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2691.28
2691.28
2691.28
Snabbhet
4451.98
4451.98
4451.98
4451.98
Dressyr
4920.46
4920.46
4920.46
4920.46
4920.46
Galopp
3976.15
3976.15
3976.15
3976.15
Trav
1284.29
1284.29
Hoppning
6235.13
6235.13
6235.13
6235.13
6235.13
6235.13
Denna häst har 2300 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14


Ridcenter

Fram till:
17 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

pictoalertMio kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalertMio kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 6 månader nu!

Information