Yassen

Tjänstgöringstid : 4566 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 2 223 926 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Gulbrun
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5549.18

Uthållighet
732.185
1464.37
Snabbhet
316.813
633.63
Dressyr
640.876
1281.75
Galopp
439.2395
878.48
Trav
150.9815
301.96
Hoppning
494.4965
988.99
Ras: QuarterÅlder: 2 år
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: hingstVikt: 362 kg
Päls: Gulbrun Född: 12/09/2026
Uppfödare: Yassen

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 27069.19
Uthållighet7143.27  Galopp4285.26
Snabbhet3090.86  Trav1472.99
Dressyr6252.45  Hoppning4824.35
BLUP:
-92.84
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7143.27
7143.27
7143.27
7143.27
7143.27
7143.27
Snabbhet
3090.86
3090.86
3090.86
3090.86
Dressyr
6252.45
6252.45
6252.45
6252.45
6252.45
6252.45
Galopp
4285.26
4285.26
4285.26
4285.26
Trav
1472.99
1472.99
Hoppning
4824.36
4824.36
4824.36
4824.36
4824.36
Denna häst har 2651 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13


Ridcenter

Namn:
Fram till:
19 november 2026
Box:
box 1* halm

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

pictoalertpusch kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 2 år nu!

Information