Yassen

Tjänstgöringstid : 4566 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 2 223 926 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Fux
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5588.64

Uthållighet
737.376
1474.75
Snabbhet
319.0725
638.14
Dressyr
645.432
1290.86
Galopp
442.364
884.73
Trav
152.054
304.11
Hoppning
498.0215
996.04
Ras: QuarterÅlder: 1 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 158 cm
Kön: hingstVikt: 342 kg
Päls: Fux Född: 13/09/2026
Uppfödare: Yassen

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 27076.74
Uthållighet7145.12  Galopp4286.47
Snabbhet3091.79  Trav1473.39
Dressyr6254.18  Hoppning4825.79
BLUP:
-93.72
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7145.12
7145.12
7145.12
7145.12
7145.12
7145.12
Snabbhet
3091.79
3091.79
3091.79
3091.79
Dressyr
6254.18
6254.18
6254.18
6254.18
6254.18
6254.18
Galopp
4286.47
4286.47
4286.47
4286.47
Trav
1473.39
1473.39
Hoppning
4825.79
4825.79
4825.79
4825.79
4825.79
Denna häst har 2651 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13


Ridcenter

Namn:
Fram till:
19 november 2026
Box:
box 1* halm

Träning

pictoalertpusch kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 1 år 10 månader nu!

Fortplantning

pictoalertpusch kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 1 år 10 månader nu!

Information