optimatesla

Tjänstgöringstid : 771 dagar
allmän ranking : 373e
Reserv : 1 808 944 equus
Ägarhistorik
Föl Islandshäst Musblack
19:30
Energi
21%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2278.62

Uthållighet
294.7365
589.47
Snabbhet
65.228
130.46
Dressyr
242.264
484.53
Galopp
179.0915
358.18
Trav
211.794
423.59
Hoppning
146.1945
292.39
Ras: IslandshästÅlder: 8 månader
Art: RidhästHöjd: 117 cm
Kön: stoVikt: 166 kg
Päls: Musblack Född: 13/09/2026
Uppfödare: optimatesla

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 12926.49
Uthållighet3350.03  Galopp2031.34
Snabbhet732.95  Trav2404.25
Dressyr2751.69  Hoppning1656.22
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3350.03
3350.03
3350.03
3350.03
Snabbhet
732.958
732.958
Dressyr
2751.69
2751.69
2751.69
Galopp
2031.34
2031.34
2031.34
Trav
2404.25
2404.25
2404.25
Hoppning
1656.22
1656.22
1656.22
Denna häst har 1237 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

12926,49 Dís* är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalert12926,49 Dís* kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 8 månader nu!

Fortplantning

pictoalert12926,49 Dís* kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 8 månader nu!

Information