asterix

Tjänstgöringstid : 144 dagar
allmän ranking : 436e
Reserv : 49 765 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Arabiskt fullblod Linfux
11:00
Energi
81%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 28897.67

Uthållighet
3066.5595
6133.12
Snabbhet
3955.274
7910.55
Dressyr
2760.843
5521.69
Galopp
2472.6465
4945.29
Trav
558.776
1117.55
Hoppning
1634.7375
3269.47
Ras: Arabiskt fullblodÅlder: 15 år
Art: RidhästHöjd: 157 cm
Kön: stoVikt: 436 kg
Päls: Linfux Född: 14/09/2026
Uppfödare: asterix Inkomster: 4 919 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0013
Cutting 05813
Trail 0000
Reining 0012
Western pleasure 014150
droite
Genetisk potential Totalt: 24926.44
Uthållighet5213.32  Galopp4207.27
Snabbhet6591.20  Trav1360.87
Dressyr4704.49  Hoppning2849.29
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5213.32
5213.32
5213.32
5213.32
5213.32
Snabbhet
6591.2
6591.2
6591.2
6591.2
6591.2
6591.2
Dressyr
4704.49
4704.49
4704.49
4704.49
4704.49
Galopp
4207.27
4207.27
4207.27
4207.27
Trav
1360.87
1360.87
Hoppning
2849.29
2849.29
2849.29
Denna häst har 2436 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +16, snabbhet: +16, dressyr: +16, galopp +16, trav: +16, hoppning: +16

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
15 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

A Sep3 24926.44 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 2
arbreStamtavla
chevalAvkomma