Syrax

Tjänstgöringstid : 2787 dagar
allmän ranking : 2a
Reserv : 43 502 776 equus
Ägarhistorik
Föl Argentinsk Criollo Körsbärsbrun
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 8116.12

Uthållighet
1071.1925
2142.39
Snabbhet
758.0715
1516.14
Dressyr
909.477
1818.95
Galopp
445.1615
890.32
Trav
503.246
1006.49
Hoppning
370.9105
741.82
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 84 cm
Kön: hingstVikt: 84 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 14/09/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 26038.24
Uthållighet6873.23  Galopp2856.35
Snabbhet4864.10  Trav3229.04
Dressyr5835.59  Hoppning2379.92
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6873.23
6873.23
6873.23
6873.23
6873.23
6873.23
Snabbhet
4864.11
4864.11
4864.11
4864.11
4864.11
Dressyr
5835.59
5835.59
5835.59
5835.59
5835.59
Galopp
2856.35
2856.35
2856.35
Trav
3229.04
3229.04
3229.04
3229.04
Hoppning
2379.92
2379.92
2379.92
Denna häst har 2546 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Körsbärsbrun
H är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertH kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertH kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information