elmi

Tjänstgöringstid : 1148 dagar
allmän ranking : 891a
Reserv : 543 327 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Brun
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 0.00

Uthållighet
0
0.00
Snabbhet
0
0.00
Dressyr
0
0.00
Galopp
0
0.00
Trav
0
0.00
Hoppning
0
0.00
Ras: LusitanoÅlder: 2 månader
Art: RidhästHöjd: 107 cm
Kön: hingstVikt: 118 kg
Päls: Brun Född: 15/09/2026
Uppfödare: elmi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 25154.54
Uthållighet2841.84  Galopp4529.62
Snabbhet3954.58  Trav5861.28
Dressyr6640.68  Hoppning1326.54
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2841.84
2841.84
2841.84
Snabbhet
3954.58
3954.58
3954.58
3954.58
Dressyr
6640.68
6640.68
6640.68
6640.68
6640.68
6640.68
Galopp
4529.62
4529.62
4529.62
4529.62
Trav
5861.28
5861.28
5861.28
5861.28
5861.28
Hoppning
1326.54
1326.54
Denna häst har 2459 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Fux
25154.54 är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalert25154.54 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 2 månader nu!

Fortplantning

pictoalert25154.54 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 2 månader nu!

Information