TODDY

Tjänstgöringstid : 4868 dagar
allmän ranking : 198e
Reserv : 32 756 977 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Mangalarga Marchador Brun tobiano
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 21563.00

Uthållighet
2587.56
5175.12
Snabbhet
1832.855
3665.71
Dressyr
2156.3
4312.60
Galopp
1293.78
2587.56
Trav
1725.04
3450.08
Hoppning
1185.965
2371.93
Ras: Mangalarga MarchadorÅlder: 3 år
Art: RidhästHöjd: 140 cm
Kön: stoVikt: 420 kg
Päls: Brun tobiano Född: 16/09/2026
Uppfödare: TODDY

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 3463.00
Uthållighet831.12  Galopp415.56
Snabbhet588.71  Trav554.08
Dressyr692.60  Hoppning380.93
BLUP:
-6.85
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Mangalarga Marchador
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
831.12
831.12
Snabbhet
588.71
588.71
Dressyr
692.6
692.6
Galopp
415.56
415.56
Trav
554.08
554.08
Hoppning
380.93
380.93
Denna häst har 290 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Min häst MM br.tob är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma