IdaAngelica

Tjänstgöringstid : 238 dagar
allmän ranking : 428e
Reserv : 1 558 289 equus
Ägarhistorik
Ponny Belgisk ridponny Avblekbar skimmel
21:45
Energi
32%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 4916.64

Uthållighet
73.8385
147.68
Snabbhet
1114.222
2228.44
Dressyr
1134.2405
2268.48
Galopp
4.7
9.40
Trav
125.1145
250.23
Hoppning
6.205
12.41
Ras: Belgisk ridponnyÅlder: 5 år 10 månader
Art: PonnyHöjd: 148 cm
Kön: hingstVikt: 411 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 22/09/2026
Uppfödare: IdaAngelica Inkomster: 1 282 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 014177
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 13901.79
Uthållighet1707.12  Galopp2389.11
Snabbhet2518.79  Trav857.04
Dressyr2820.09  Hoppning3609.64
BLUP:
3.34
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1707.12
1707.12
1707.12
Snabbhet
2518.79
2518.79
2518.79
Dressyr
2820.09
2820.09
2820.09
Galopp
2389.11
2389.11
2389.11
Trav
857.042
857.042
Hoppning
3609.64
3609.64
3609.64
3609.64
Denna häst har 1332 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
24 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma