Sovereign

Tjänstgöringstid : 1493 dagar
allmän ranking : 11e
Reserv : 517 083 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Brun
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 8342.78

Uthållighet
471.218
942.44
Snabbhet
655.599
1311.20
Dressyr
1101.7545
2203.51
Galopp
751.215
1502.43
Trav
971.6825
1943.37
Hoppning
219.922
439.84
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 97 cm
Kön: stoVikt: 97 kg
Päls: Brun Född: 17/09/2026
Uppfödare: Tessimmi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 26920.89
Uthållighet3041.10  Galopp4848.10
Snabbhet4231.04  Trav6270.94
Dressyr7110.39  Hoppning1419.31
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3041.1
3041.1
3041.1
Snabbhet
4231.04
4231.04
4231.04
4231.04
Dressyr
7110.39
7110.39
7110.39
7110.39
7110.39
7110.39
Galopp
4848.11
4848.11
4848.11
4848.11
4848.11
Trav
6270.94
6270.94
6270.94
6270.94
6270.94
6270.94
Hoppning
1419.31
1419.31
Denna häst har 2636 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Gulbrun
S 8342.78 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS 8342.78 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertS 8342.78 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information