Storm123

Tjänstgöringstid : 92 dagar
allmän ranking : 698e
Reserv : 1 712 759 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Brun
09:45
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2270.01

Uthållighet
128.208
256.42
Snabbhet
178.328
356.66
Dressyr
299.718
599.44
Galopp
204.4265
408.85
Trav
264.4795
528.96
Hoppning
59.846
119.69
Ras: LusitanoÅlder: 6 månader
Art: RidhästHöjd: 123 cm
Kön: hingstVikt: 160 kg
Päls: Brun Född: 26/09/2026
Uppfödare: Storm123

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 24487.76
Uthållighet2766.09  Galopp4410.51
Snabbhet3847.43  Trav5706.14
Dressyr6466.41  Hoppning1291.18
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2766.09
2766.09
2766.09
Snabbhet
3847.43
3847.43
3847.43
3847.43
Dressyr
6466.41
6466.41
6466.41
6466.41
6466.41
6466.41
Galopp
4410.51
4410.51
4410.51
4410.51
Trav
5706.14
5706.14
5706.14
5706.14
5706.14
Hoppning
1291.18
1291.18
Denna häst har 2392 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10


Ridcenter

Fram till:
17 december 2026
Box:
box 1*
Fördelar:
morot sörp

Träning

pictoalertDonkey kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalertDonkey kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 6 månader nu!

Information