Nathalielliot

Tjänstgöringstid : 1695 dagar
allmän ranking : 447e
Reserv : 195 341 equus
Ägarhistorik
Föl Argentinsk Criollo Gulbrun
10:00
Energi
97%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2865.39

Uthållighet
378.5065
757.01
Snabbhet
267.693
535.39
Dressyr
320.891
641.78
Galopp
157.24
314.48
Trav
177.3405
354.68
Hoppning
131.0255
262.05
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 84 cm
Kön: hingstVikt: 84 kg
Päls: Gulbrun Född: 20/09/2026
Uppfödare: Nathalielliot

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 15417.97
Uthållighet4073.30  Galopp1692.14
Snabbhet2880.78  Trav1908.45
Dressyr3453.27  Hoppning1410.03
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: 20 Zenon IV
Moder: Jewelpicto7SFBlanketpicto71%
Argentinsk Criollo
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4073.3
4073.3
4073.3
4073.3
Snabbhet
2880.78
2880.78
2880.78
Dressyr
3453.27
3453.27
3453.27
3453.27
Galopp
1692.14
1692.14
1692.14
Trav
1908.45
1908.45
1908.45
Hoppning
1410.03
1410.03
Denna häst har 1486 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridpegasus Svartfläckig blanket
Hingst är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertHingst kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertHingst kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information