Moonbeam

Tjänstgöringstid : 2905 dagar
allmän ranking : 345e
Reserv : 34 420 830 equus
Ägarhistorik

Blåval Piñata

compagnonpinatabluewhale
normalpegase
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 10763.47

Uthållighet
1345.492
2690.98
Snabbhet
1130.232
2260.46
Dressyr
1076.3
2152.60
Galopp
484.335
968.67
Trav
376.705
753.41
Hoppning
968.67
1937.34
Ras: BerberhästÅlder: 5 år 4 månader
Art: RidpegasusHöjd: 160 cm
Kön: stoVikt: 480 kg
Päls: Musblack Född: 21/09/2026
Uppfödare: Moonbeam Inkomster: 1 472 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0423
Travlopp 0731
Fälttävlan 0233
Hästhoppning 0212
Dressyr 0003
Genetisk potential Totalt: 3463.00
Uthållighet865.75  Galopp311.67
Snabbhet727.23  Trav242.41
Dressyr692.60  Hoppning623.34
BLUP:
37.14
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Berberhäst
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
865.75
865.75
Snabbhet
727.23
727.23
Dressyr
692.6
692.6
Galopp
311.67
311.67
Trav
242.41
242.41
Hoppning
623.34
623.34
Denna häst har 290 ypperlighetsstjärnor.

sangmedusePegas

uthållighet: +3, snabbhet: +4, dressyr: +4

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

5thelementearthJordelement

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +14, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

cramponsBroddar

uthållighet: +12

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

heracleshorseshoescsoHerakles hästsko – Hästhoppning

snabbhet: +8, dressyr: +8, hoppning: +14


Ridcenter

Hawthorn är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma