Frozt

Tjänstgöringstid : 4523 dagar
allmän ranking : 24e
Reserv : 12 912 985 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Gulvit
11:15
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 25864.42

Uthållighet
4321.872
8643.74
Snabbhet
630.887
1261.77
Dressyr
3784.239
7568.48
Galopp
873.0055
1746.01
Trav
433.45
866.90
Hoppning
2888.7585
5777.52
Ras: QuarterÅlder: 14 år
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: stoVikt: 451 kg
Päls: Gulvit Född: 24/09/2026
Uppfödare: Frozt Inkomster: 959 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
droite
Genetisk potential Totalt: 27188.86
Uthållighet7174.29  Galopp4304.18
Snabbhet3103.80  Trav1479.46
Dressyr6280.77  Hoppning4846.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7174.29
7174.29
7174.29
7174.29
7174.29
7174.29
Snabbhet
3103.8
3103.8
3103.8
3103.8
Dressyr
6280.77
6280.77
6280.77
6280.77
6280.77
6280.77
Galopp
4304.18
4304.18
4304.18
4304.18
Trav
1479.46
1479.46
Hoppning
4846.36
4846.36
4846.36
4846.36
4846.36
Denna häst har 2662 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern2xnoirrose2** westernschabrak

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonnet2xnoirrose2** Luva

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bande2xrose2** Benlindor

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonuscouleurFärg

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2


Ridcenter

Sto är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Sto är en laghäst och kan därför inte avlas.
Nästa betäckning: 14 år 10 månader
reproductionBetäckningar: 3
arbreStamtavla
chevalAvkomma