Felippa

Tjänstgöringstid : 115 dagar
allmän ranking : 1899e
Reserv : 43 524 equus
Ägarhistorik
Föl Knabstrup Fuxfläckig blanket
09:00
Energi
85%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 95.14

Uthållighet
4.341
8.68
Snabbhet
5.4325
10.87
Dressyr
12.001
24.00
Galopp
7.074
14.15
Trav
9.4905
18.98
Hoppning
9.23
18.46
Ras: KnabstrupÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 91 cm
Kön: hingstVikt: 91 kg
Päls: Fuxfläckig blanket Född: 08/10/2026
Uppfödare: Felippa

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 6447.94
Uthållighet588.44  Galopp958.86
Snabbhet736.39  Trav1286.43
Dressyr1626.72  Hoppning1251.08
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Frede Starlit Wonders
Moder: åp s
Knabstrup
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
588.441
588.441
Snabbhet
736.39
736.39
Dressyr
1626.72
1626.72
1626.72
Galopp
958.867
958.867
Trav
1286.43
1286.43
Hoppning
1251.09
1251.09
Denna häst har 587 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Leopardtigrerad
Hingst är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertHingst kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertHingst kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information