nellie

Tjänstgöringstid : 2063 dagar
allmän ranking : 166e
Reserv : 4 238 900 equus
Ägarhistorik
Föl Hannoveranare Mörkfux
09:00
Energi
85%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5253.65

Uthållighet
300.3405
600.68
Snabbhet
496.2755
992.55
Dressyr
548.65
1097.30
Galopp
443.1025
886.21
Trav
142.9435
285.89
Hoppning
695.5145
1391.03
Ras: HannoveranareÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 99 cm
Kön: hingstVikt: 99 kg
Päls: Mörkfux Född: 05/10/2026
Uppfödare: nellie

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 25306.62
Uthållighet2893.45  Galopp4268.81
Snabbhet4781.08  Trav1377.10
Dressyr5285.65  Hoppning6700.53
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2893.45
2893.45
2893.45
Snabbhet
4781.08
4781.08
4781.08
4781.08
4781.08
Dressyr
5285.65
5285.65
5285.65
5285.65
5285.65
Galopp
4268.81
4268.81
4268.81
4268.81
Trav
1377.1
1377.1
Hoppning
6700.53
6700.53
6700.53
6700.53
6700.53
6700.53
Denna häst har 2474 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Svart
H 25306.62 är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertH 25306.62 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertH 25306.62 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information