Fennhart

Tjänstgöringstid : 28 dagar
allmän ranking : 2690e
Reserv : 6 300 equus
Ägarhistorik
Föl Hannoveranare Brun
10:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2556.78

Uthållighet
145.9455
291.89
Snabbhet
241.4425
482.88
Dressyr
267.068
534.14
Galopp
215.8015
431.60
Trav
69.7015
139.40
Hoppning
338.433
676.87
Ras: HannoveranareÅlder: 2 månader
Art: RidhästHöjd: 109 cm
Kön: stoVikt: 120 kg
Päls: Brun Född: 29/09/2026
Uppfödare: Fennhart

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 24213.22
Uthållighet2764.26  Galopp4087.36
Snabbhet4573.01  Trav1320.17
Dressyr5058.37  Hoppning6410.05
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Ursprung

Fader: Hingst 24 299
Moder: Autumn
Hannoveranare
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2764.26
2764.26
2764.26
Snabbhet
4573.01
4573.01
4573.01
4573.01
Dressyr
5058.37
5058.37
5058.37
5058.37
5058.37
Galopp
4087.36
4087.36
4087.36
4087.36
Trav
1320.17
1320.17
Hoppning
6410.05
6410.05
6410.05
6410.05
6410.05
6410.05
Denna häst har 2365 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Fux
Springer är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSpringer kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 2 månader nu!

Fortplantning

pictoalertSpringer kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 2 månader nu!

Information