Storm123

Tjänstgöringstid : 92 dagar
allmän ranking : 698e
Reserv : 1 712 759 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Irish Hunter Apelgrå
18:30
Energi
20%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 1937.50

Uthållighet
105.801
211.60
Snabbhet
23.279
46.56
Dressyr
352.8985
705.80
Galopp
275.208
550.42
Trav
13.1495
26.30
Hoppning
198.412
396.82
Ras: Irish HunterÅlder: 2 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 173 cm
Kön: stoVikt: 493 kg
Päls: Apelgrå Född: 06/10/2026
Uppfödare: Storm123

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 12374.90
Uthållighet2654.21  Galopp2472.64
Snabbhet1587.02  Trav707.54
Dressyr3183.58  Hoppning1769.90
BLUP:
-77.36
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2654.21
2654.21
2654.21
Snabbhet
1587.02
1587.02
Dressyr
3183.58
3183.58
3183.58
3183.58
Galopp
2472.64
2472.64
2472.64
Trav
707.547
707.547
Hoppning
1769.9
1769.9
1769.9
Denna häst har 1180 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10


Ridcenter

Fram till:
8 december 2026
Box:
box 1*
Fördelar:
morot sörp

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma