kooddiiak

Tjänstgöringstid : 83 dagar
allmän ranking : 1534e
Reserv : 28 081 equus
Ägarhistorik
Föl Mangalarga Marchador Fux
19:45
Energi
20%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2642.99

Uthållighet
316.733
633.47
Snabbhet
223.2225
446.44
Dressyr
263.2045
526.41
Galopp
158.441
316.88
Trav
213.3725
426.75
Hoppning
146.5195
293.04
Ras: Mangalarga MarchadorÅlder: 10 månader
Art: RidhästHöjd: 137 cm
Kön: stoVikt: 211 kg
Päls: Fux Född: 30/09/2026
Uppfödare: kooddiiak

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 12609.17
Uthållighet3030.15  Galopp1506.65
Snabbhet2130.15  Trav2035.35
Dressyr2514.96  Hoppning1391.91
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3030.15
3030.15
3030.15
Snabbhet
2130.15
2130.15
2130.15
Dressyr
2514.96
2514.96
2514.96
Galopp
1506.65
1506.65
Trav
2035.35
2035.35
2035.35
Hoppning
1391.91
1391.91
Denna häst har 1205 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14


Ridcenter

Fram till:
5 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

pictoalertStill to be named kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 10 månader nu!

Fortplantning

pictoalertStill to be named kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 10 månader nu!

Information