baldersbrå

Tjänstgöringstid : 82 dagar
allmän ranking : 2820e
Reserv : 8 885 equus
Ägarhistorik
Föl Renrasig spansk häst Avblekbar skimmel
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 1441.00

Uthållighet
138.115
276.23
Snabbhet
150.8765
301.75
Dressyr
189.1495
378.30
Galopp
82.412
164.82
Trav
39.316
78.63
Hoppning
120.631
241.26
Ras: Renrasig spansk hästÅlder: 8 månader
Art: RidhästHöjd: 135 cm
Kön: stoVikt: 190 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 01/10/2026
Uppfödare: baldersbrå

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 7268.33
Uthållighet1393.29  Galopp831.36
Snabbhet1522.03  Trav396.61
Dressyr1908.12  Hoppning1216.91
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1393.29
1393.29
Snabbhet
1522.03
1522.03
Dressyr
1908.12
1908.12
1908.12
Galopp
831.364
831.364
Trav
396.618
396.618
Hoppning
1216.91
1216.91
Denna häst har 670 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

s 7268.33 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalerts 7268.33 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 8 månader nu!

Fortplantning

pictoalerts 7268.33 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 8 månader nu!

Information