Fun_Cats

Tjänstgöringstid : 67 dagar
allmän ranking : 1776e
Reserv : 45 944 equus
Ägarhistorik
Ponny Fjording Brunblack
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 289.70

Uthållighet
16.42
32.84
Snabbhet
23.6585
47.32
Dressyr
37.8005
75.60
Galopp
40.9495
81.90
Trav
12.411
24.82
Hoppning
13.6125
27.23
Ras: FjordingÅlder: 1 år 10 månader
Art: PonnyHöjd: 142 cm
Kön: hingstVikt: 309 kg
Päls: Brunblack Född: 01/10/2026
Uppfödare: Fun_Cats

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 11209.68
Uthållighet1883.12  Galopp2330.88
Snabbhet2971.77  Trav1280.08
Dressyr2132.78  Hoppning611.05
BLUP:
-92.31
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1883.12
1883.12
1883.12
Snabbhet
2971.77
2971.77
2971.77
Dressyr
2132.78
2132.78
2132.78
Galopp
2330.88
2330.88
2330.88
Trav
1280.08
1280.08
Hoppning
611.051
611.051
Denna häst har 1066 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Fjord 11209.68 H är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalertFjord 11209.68 H kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 1 år 10 månader nu!

Fortplantning

pictoalertFjord 11209.68 H kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 1 år 10 månader nu!

Information