Syrax

Tjänstgöringstid : 2787 dagar
allmän ranking : 2a
Reserv : 38 092 433 equus
Ägarhistorik
Ponny Welshponny Linfux
18:30
Energi
21%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 30820.97

Uthållighet
2698.989
5397.98
Snabbhet
3608.9475
7217.90
Dressyr
3264.375
6528.75
Galopp
4690.9775
9381.95
Trav
381.8645
763.73
Hoppning
765.3305
1530.66
Ras: WelshponnyÅlder: 10 år 4 månader
Art: PonnyHöjd: 133 cm
Kön: hingstVikt: 408 kg
Päls: Linfux Född: 01/10/2026
Uppfödare: Syrax Inkomster: 940 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potential Totalt: 26486.41
Uthållighet4475.85  Galopp7003.49
Snabbhet5530.53  Trav1443.63
Dressyr5002.49  Hoppning3030.41
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: 10 ૨υηαωαγ
Moder: 1 ૨υηαωαγ
Welshponny
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4475.86
4475.86
4475.86
4475.86
Snabbhet
5530.53
5530.53
5530.53
5530.53
5530.53
Dressyr
5002.49
5002.49
5002.49
5002.49
5002.49
Galopp
7003.49
7003.49
7003.49
7003.49
7003.49
7003.49
Trav
1443.63
1443.63
Hoppning
3030.41
3030.41
3030.41
Denna häst har 2593 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

2 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

2 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma