Casio

Tjänstgöringstid : 331 dagar
allmän ranking : 372a
Reserv : 1 181 201 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Linfux
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5682.39

Uthållighet
746.804
1493.61
Snabbhet
325.987
651.97
Dressyr
654.3765
1308.75
Galopp
450.0085
900.02
Trav
157.966
315.93
Hoppning
506.0555
1012.11
Ras: QuarterÅlder: 2 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 442 kg
Päls: Linfux Född: 01/10/2026
Uppfödare: Casio

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 27187.60
Uthållighet7174.12  Galopp4303.76
Snabbhet3104.32  Trav1479.36
Dressyr6280.24  Hoppning4845.80
BLUP:
-88.98
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7174.12
7174.12
7174.12
7174.12
7174.12
7174.12
Snabbhet
3104.32
3104.32
3104.32
3104.32
Dressyr
6280.24
6280.24
6280.24
6280.24
6280.24
6280.24
Galopp
4303.76
4303.76
4303.76
4303.76
Trav
1479.36
1479.36
Hoppning
4845.8
4845.8
4845.8
4845.8
4845.8
Denna häst har 2662 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9


Ridcenter

Namn:
Fram till:
3 december 2026
Box:
box 2** lin
Fördelar:
foder havre morot 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

Push är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma