Tessimmi

Tjänstgöringstid : 2153 dagar
allmän ranking : 12e
Reserv : 26 131 344 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Mörkbrun
09:00
Energi
99%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8206.98

Uthållighet
463.5315
927.06
Snabbhet
644.918
1289.84
Dressyr
1083.7915
2167.58
Galopp
739.0845
1478.17
Trav
955.8155
1911.63
Hoppning
216.3475
432.69
Ras: LusitanoÅlder: 4 månader
Art: RidhästHöjd: 116 cm
Kön: stoVikt: 140 kg
Päls: Mörkbrun Född: 01/10/2026
Uppfödare: Tessimmi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 27032.19
Uthållighet3053.57  Galopp4868.80
Snabbhet4248.47  Trav6296.54
Dressyr7139.60  Hoppning1425.21
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3053.57
3053.57
3053.57
Snabbhet
4248.47
4248.47
4248.47
4248.47
Dressyr
7139.6
7139.6
7139.6
7139.6
7139.6
7139.6
Galopp
4868.8
4868.8
4868.8
4868.8
4868.8
Trav
6296.54
6296.54
6296.54
6296.54
6296.54
6296.54
Hoppning
1425.21
1425.21
Denna häst har 2645 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Brun
Sto 8206.98 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto 8206.98 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 4 månader nu!

Fortplantning

pictoalertSto 8206.98 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 4 månader nu!

Information