Sparkling

Tjänstgöringstid : 112 dagar
allmän ranking : 614e
Reserv : 2 678 873 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Gulbrun
16:30
Energi
20%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5438.03

Uthållighet
333.9705
667.94
Snabbhet
462.833
925.67
Dressyr
655.445
1310.89
Galopp
448.625
897.25
Trav
683.312
1366.62
Hoppning
134.828
269.66
Ras: LusitanoÅlder: 1 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 154 cm
Kön: hingstVikt: 302 kg
Päls: Gulbrun Född: 06/10/2026
Uppfödare: Sparkling

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 24120.21
Uthållighet2724.28  Galopp4345.01
Snabbhet3791.42  Trav5617.26
Dressyr6370.66  Hoppning1271.58
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2724.28
2724.28
2724.28
Snabbhet
3791.42
3791.42
3791.42
3791.42
Dressyr
6370.66
6370.66
6370.66
6370.66
6370.66
6370.66
Galopp
4345.01
4345.01
4345.01
4345.01
Trav
5617.26
5617.26
5617.26
5617.26
5617.26
Hoppning
1271.58
1271.58
Denna häst har 2356 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +29, snabbhet: +29, dressyr: +29, galopp +29, trav: +29, hoppning: +29


Ridcenter

Fram till:
19 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

pictoalertVodka Lemon kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 1 år 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalertVodka Lemon kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 1 år 6 månader nu!

Information