MEA

Tjänstgöringstid : 5660 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 893 771 545 equus
Ägarhistorik
Föl Hannoveranare Linfux
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 801.25

Uthållighet
45.79
91.58
Snabbhet
75.658
151.32
Dressyr
83.797
167.59
Galopp
67.6695
135.34
Trav
21.8705
43.74
Hoppning
105.841
211.68
Ras: HannoveranareÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 98 cm
Kön: stoVikt: 98 kg
Päls: Linfux Född: 10/10/2026
Uppfödare: MEA

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 14025.31
Uthållighet1603.04  Galopp2369.00
Snabbhet2648.67  Trav765.64
Dressyr2933.61  Hoppning3705.34
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1603.04
1603.04
1603.04
Snabbhet
2648.67
2648.67
2648.67
Dressyr
2933.61
2933.61
2933.61
Galopp
2369
2369
2369
Trav
765.645
765.645
Hoppning
3705.34
3705.34
3705.34
3705.34
Denna häst har 1345 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Linfux
Sto är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertSto kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information