Charmand

Tjänstgöringstid : 2798 dagar
allmän ranking : 37e
Reserv : 10 219 137 equus
Ägarhistorik
Föl Misaki Brun
09:15
Energi
87%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2676.97

Uthållighet
270.153
540.31
Snabbhet
242.832
485.66
Dressyr
134.284
268.57
Galopp
306.4275
612.86
Trav
198.6895
397.38
Hoppning
186.0995
372.20
Ras: MisakiÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 81 cm
Kön: hingstVikt: 81 kg
Päls: Brun Född: 05/10/2026
Uppfödare: Charmand

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 12982.41
Uthållighet2620.30  Galopp2972.14
Snabbhet2355.31  Trav1927.15
Dressyr1302.47  Hoppning1805.04
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: 20 Hingst 13029 Misaki Yen
Moder: 12705picto802pictobs Misaki Yen
Misaki
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2620.3
2620.3
2620.3
Snabbhet
2355.31
2355.31
2355.31
Dressyr
1302.47
1302.47
Galopp
2972.14
2972.14
2972.14
Trav
1927.15
1927.15
1927.15
Hoppning
1805.04
1805.04
1805.04
Denna häst har 1242 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9


Ridcenter

Ridenhörning Brun
hi är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalerthi kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalerthi kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information