becs

Tjänstgöringstid : 142 dagar
allmän ranking : 708e
Reserv : 646 037 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Marwari Körsbärsbrun
18:00
Energi
29%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5499.06

Uthållighet
533.307
1066.61
Snabbhet
467.3995
934.80
Dressyr
407.1535
814.31
Galopp
852.567
1705.13
Trav
161.111
322.22
Hoppning
327.9935
655.99
Ras: MarwariÅlder: 2 år 4 månader
Art: RidhästHöjd: 158 cm
Kön: stoVikt: 394 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 05/10/2026
Uppfödare: becs

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 17343.51
Uthållighet3459.50  Galopp4332.32
Snabbhet2949.73  Trav1553.02
Dressyr2799.37  Hoppning2249.57
BLUP:
-83.36
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3459.5
3459.5
3459.5
3459.5
Snabbhet
2949.73
2949.73
2949.73
Dressyr
2799.37
2799.37
2799.37
Galopp
4332.32
4332.32
4332.32
4332.32
Trav
1553.02
1553.02
Hoppning
2249.57
2249.57
2249.57
Denna häst har 1676 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11


Ridcenter

Namn:
Fram till:
7 december 2026
Box:
box 2** vattentråg lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 1* engelsk sadel 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

pictoalertRumi 17343 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 2 år 4 månader nu!

Information