Hrina04

Tjänstgöringstid : 577 dagar
allmän ranking : 887e
Reserv : 9 350 995 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Svart
10:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5173.79

Uthållighet
292.2975
584.60
Snabbhet
406.48
812.96
Dressyr
683.2325
1366.46
Galopp
465.985
931.97
Trav
602.511
1205.02
Hoppning
136.39
272.78
Ras: LusitanoÅlder: 4 månader
Art: RidhästHöjd: 120 cm
Kön: stoVikt: 144 kg
Päls: Svart Född: 10/10/2026
Uppfödare: Hrina04

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 25042.56
Uthållighet2829.60  Galopp4510.99
Snabbhet3934.95  Trav5832.63
Dressyr6614.06  Hoppning1320.33
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2829.6
2829.6
2829.6
Snabbhet
3934.95
3934.95
3934.95
3934.95
Dressyr
6614.06
6614.06
6614.06
6614.06
6614.06
6614.06
Galopp
4510.99
4510.99
4510.99
4510.99
Trav
5832.63
5832.63
5832.63
5832.63
5832.63
Hoppning
1320.33
1320.33
Denna häst har 2448 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Brun
A Touch of Strength är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertA Touch of Strength kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 4 månader nu!

Fortplantning

pictoalertA Touch of Strength kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 4 månader nu!

Information