Arlayna

Tjänstgöringstid : 1964 dagar
allmän ranking : 55e
Reserv : 1 855 780 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Musblack
14:30
Energi
24%
Hälsa
100%
Moral
81%

Färdigheter

Totalt: 28763.01

Uthållighet
4694.8155
9389.63
Snabbhet
787.9285
1575.86
Dressyr
4111.3615
8222.72
Galopp
1090.6205
2181.24
Trav
526.4245
1052.85
Hoppning
3170.357
6340.71
Ras: QuarterÅlder: 10 år
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: hingstVikt: 447 kg
Päls: Musblack Född: 05/10/2026
Uppfödare: Arlayna Inkomster: 2 082 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0111
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
droite
Genetisk potential Totalt: 27252.62
Uthållighet7191.27  Galopp4314.01
Snabbhet3111.17  Trav1482.80
Dressyr6295.92  Hoppning4857.45
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7191.27
7191.27
7191.27
7191.27
7191.27
7191.27
Snabbhet
3111.17
3111.17
3111.17
3111.17
Dressyr
6295.92
6295.92
6295.92
6295.92
6295.92
6295.92
Galopp
4314.01
4314.01
4314.01
4314.01
Trav
1482.8
1482.8
Hoppning
4857.45
4857.45
4857.45
4857.45
4857.45
Denna häst har 2669 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

heracleshorseshoescrossHerakles hästsko – Fälttävlan

uthållighet: +14, dressyr: +10, hoppning: +6


Ridcenter

H A14 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

H A14 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 3
arbreStamtavla
chevalAvkomma