Casio

Tjänstgöringstid : 331 dagar
allmän ranking : 372a
Reserv : 1 181 201 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Engelskt fullblod Gulbrun
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3243.13

Uthållighet
186.8395
373.68
Snabbhet
337.7295
675.46
Dressyr
305.9305
611.86
Galopp
424.8645
849.73
Trav
91.536
183.07
Hoppning
274.667
549.33
Ras: Engelskt fullblodÅlder: 1 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 163 cm
Kön: hingstVikt: 352 kg
Päls: Gulbrun Född: 06/10/2026
Uppfödare: Casio

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 15649.62
Uthållighet1788.00  Galopp4128.46
Snabbhet3271.68  Trav850.89
Dressyr2959.00  Hoppning2651.59
BLUP:
-93.72
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1788
1788
1788
Snabbhet
3271.68
3271.68
3271.68
3271.68
Dressyr
2959
2959
2959
Galopp
4128.46
4128.46
4128.46
4128.46
Trav
850.894
850.894
Hoppning
2651.59
2651.59
2651.59
Denna häst har 1508 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11


Ridcenter

Fram till:
22 november 2026
Box:
box 2** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

pictoalertPush kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 1 år 10 månader nu!

Fortplantning

pictoalertPush kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 1 år 10 månader nu!

Information