Winthra

Tjänstgöringstid : 46 dagar
allmän ranking : 1973e
Reserv : 78 903 equus
Ägarhistorik
Föl Marwari Mörkfux
10:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 706.74

Uthållighet
71.0205
142.04
Snabbhet
60.321
120.64
Dressyr
56.7835
113.57
Galopp
87.934
175.87
Trav
31.459
62.92
Hoppning
45.8525
91.70
Ras: MarwariÅlder: 6 månader
Art: RidhästHöjd: 122 cm
Kön: hingstVikt: 159 kg
Päls: Mörkfux Född: 10/10/2026
Uppfödare: Winthra

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 10617.65
Uthållighet2133.94  Galopp2642.13
Snabbhet1812.45  Trav945.24
Dressyr1706.16  Hoppning1377.72
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Ursprung

Fader: Santos Golden M
Moder: 20 Marwari S NoHorn Unicorns
Marwari
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2133.94
2133.94
2133.94
Snabbhet
1812.45
1812.45
1812.45
Dressyr
1706.16
1706.16
1706.16
Galopp
2642.13
2642.13
2642.13
Trav
945.245
945.245
Hoppning
1377.72
1377.72
Denna häst har 1005 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14


Ridcenter

Namn:
Fram till:
16 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

pictoalertSadr Albeleo kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalertSadr Albeleo kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 6 månader nu!

Information