Tessimmi

Tjänstgöringstid : 2153 dagar
allmän ranking : 12e
Reserv : 26 125 961 equus
Ägarhistorik
Föl Nokota Mörkbrun
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 5269.18

Uthållighet
349.165
698.33
Snabbhet
296.3655
592.73
Dressyr
695.3105
1390.62
Galopp
158.2665
316.53
Trav
590.0825
1180.16
Hoppning
545.399
1090.80
Ras: NokotaÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 83 cm
Kön: stoVikt: 83 kg
Päls: Mörkbrun Född: 07/10/2026
Uppfödare: Tessimmi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 25905.50
Uthållighet3433.28  Galopp1556.21
Snabbhet2914.12  Trav5802.19
Dressyr6836.88  Hoppning5362.82
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3433.28
3433.28
3433.28
3433.28
Snabbhet
2914.12
2914.12
2914.12
Dressyr
6836.88
6836.88
6836.88
6836.88
6836.88
6836.88
Galopp
1556.21
1556.21
Trav
5802.19
5802.19
5802.19
5802.19
5802.19
Hoppning
5362.82
5362.82
5362.82
5362.82
5362.82
Denna häst har 2534 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Mörkbrun
Sto 25905.50 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto 25905.50 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertSto 25905.50 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information