Syrax

Tjänstgöringstid : 2787 dagar
allmän ranking : 2a
Reserv : 43 494 526 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Fux
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 8406.90

Uthållighet
1109.1995
2218.40
Snabbhet
479.8695
959.74
Dressyr
971.077
1942.15
Galopp
665.3795
1330.76
Trav
228.7115
457.42
Hoppning
749.2115
1498.42
Ras: QuarterÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 95 cm
Kön: hingstVikt: 95 kg
Päls: Fux Född: 09/10/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 27259.71
Uthållighet7193.25  Galopp4315.04
Snabbhet3111.99  Trav1483.21
Dressyr6297.52  Hoppning4858.70
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7193.25
7193.25
7193.25
7193.25
7193.25
7193.25
Snabbhet
3111.99
3111.99
3111.99
3111.99
Dressyr
6297.52
6297.52
6297.52
6297.52
6297.52
6297.52
Galopp
4315.04
4315.04
4315.04
4315.04
Trav
1483.21
1483.21
Hoppning
4858.7
4858.7
4858.7
4858.7
4858.7
Denna häst har 2669 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Fux
H är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertH kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertH kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information