Daintiness

Tjänstgöringstid : 2986 dagar
allmän ranking : 140e
Reserv : 76 204 equus
Ägarhistorik
Föl Renrasig spansk häst Apelgrå
10:00
Energi
96%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 1468.16

Uthållighet
139.083
278.17
Snabbhet
155.053
310.11
Dressyr
193.2635
386.53
Galopp
83.186
166.37
Trav
40.007
80.01
Hoppning
123.488
246.98
Ras: Renrasig spansk hästÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 96 cm
Kön: hingstVikt: 96 kg
Päls: Apelgrå Född: 12/10/2026
Uppfödare: baldersbrå

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 7289.42
Uthållighet1381.09  Galopp826.03
Snabbhet1539.68  Trav397.26
Dressyr1919.11  Hoppning1226.24
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1381.09
1381.09
Snabbhet
1539.68
1539.68
Dressyr
1919.11
1919.11
1919.11
Galopp
826.036
826.036
Trav
397.268
397.268
Hoppning
1226.24
1226.24
Denna häst har 671 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Körsbärsbrun
h 7289.42 är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalerth 7289.42 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalerth 7289.42 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information