asterix

Tjänstgöringstid : 144 dagar
allmän ranking : 436e
Reserv : 49 862 equus
Ägarhistorik
Föl Knabstrup Svart Leopard
20:30
Energi
23%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2676.48

Uthållighet
122.2275
244.46
Snabbhet
152.935
305.87
Dressyr
337.5345
675.07
Galopp
198.7085
397.42
Trav
268.004
536.01
Hoppning
258.8295
517.66
Ras: KnabstrupÅlder: 8 månader
Art: RidhästHöjd: 134 cm
Kön: stoVikt: 189 kg
Päls: Svart Leopard Född: 17/10/2026
Uppfödare: asterix

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 15628.93
Uthållighet1421.89  Galopp2319.32
Snabbhet1782.21  Trav3132.43
Dressyr3948.30  Hoppning3024.78
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1421.89
1421.89
Snabbhet
1782.21
1782.21
1782.21
Dressyr
3948.3
3948.3
3948.3
3948.3
Galopp
2319.32
2319.32
2319.32
Trav
3132.43
3132.43
3132.43
3132.43
Hoppning
3024.78
3024.78
3024.78
Denna häst har 1506 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14


Ridcenter

Fram till:
25 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

pictoalert15628.93 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 8 månader nu!

Fortplantning

pictoalert15628.93 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 8 månader nu!

Information