Arlayna

Tjänstgöringstid : 1964 dagar
allmän ranking : 55e
Reserv : 1 831 070 equus
Ägarhistorik
Föl Holsteiner Mörkbrun
09:45
Energi
92%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8433.99

Uthållighet
667.4575
1334.91
Snabbhet
751.7895
1503.58
Dressyr
974.0895
1948.18
Galopp
481.4455
962.89
Trav
229.3805
458.76
Hoppning
1112.833
2225.67
Ras: HolsteinerÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 94 cm
Kön: stoVikt: 94 kg
Päls: Mörkbrun Född: 11/10/2026
Uppfödare: Arlayna

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 27136.38
Uthållighet4295.09  Galopp3098.10
Snabbhet4837.77  Trav1476.06
Dressyr6268.27  Hoppning7161.09
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4295.09
4295.09
4295.09
4295.09
Snabbhet
4837.77
4837.77
4837.77
4837.77
4837.77
Dressyr
6268.27
6268.27
6268.27
6268.27
6268.27
6268.27
Galopp
3098.1
3098.1
3098.1
3098.1
Trav
1476.06
1476.06
Hoppning
7161.09
7161.09
7161.09
7161.09
7161.09
7161.09
Denna häst har 2656 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Brun
S 27136.38 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS 27136.38 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertS 27136.38 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information