Syrax

Tjänstgöringstid : 2786 dagar
allmän ranking : 2a
Reserv : 36 730 470 equus
Ägarhistorik
Föl Quarter Mörkbrun
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 8459.43

Uthållighet
1116.1365
2232.27
Snabbhet
482.8675
965.74
Dressyr
977.159
1954.32
Galopp
669.545
1339.09
Trav
230.1535
460.31
Hoppning
753.8515
1507.70
Ras: QuarterÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 87 cm
Kön: stoVikt: 87 kg
Päls: Mörkbrun Född: 12/10/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 27270.88
Uthållighet7196.24  Galopp4316.85
Snabbhet3113.27  Trav1483.90
Dressyr6300.19  Hoppning4860.42
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
7196.24
7196.24
7196.24
7196.24
7196.24
7196.24
Snabbhet
3113.27
3113.27
3113.27
3113.27
Dressyr
6300.19
6300.19
6300.19
6300.19
6300.19
6300.19
Galopp
4316.86
4316.86
4316.86
4316.86
Trav
1483.9
1483.9
Hoppning
4860.42
4860.42
4860.42
4860.42
4860.42
Denna häst har 2671 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Körsbärsbrun
S är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertS kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information