gabo533

Tjänstgöringstid : 762 dagar
allmän ranking : 1479e
Reserv : 426 619 equus
Ägarhistorik
Föl Shetlandsponny Körsbärsbrun
09:45
Energi
88%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3230.22

Uthållighet
185.0175
370.04
Snabbhet
305.7415
611.48
Dressyr
337.354
674.71
Galopp
273.5735
547.15
Trav
87.774
175.55
Hoppning
425.6475
851.29
Ras: ShetlandsponnyÅlder: några timmar
Art: PonnyHöjd: 57 cm
Kön: hingstVikt: 57 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 27/10/2026
Uppfödare: gabo533

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 15787.96
Uthållighet1808.58  Galopp2674.23
Snabbhet2988.68  Trav858.00
Dressyr3297.69  Hoppning4160.78
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Kore moon of Shetland
Moder: Vega By Fisken
Shetlandsponny
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1808.58
1808.58
1808.58
Snabbhet
2988.68
2988.68
2988.68
Dressyr
3297.69
3297.69
3297.69
3297.69
Galopp
2674.23
2674.23
2674.23
Trav
858.004
858.004
Hoppning
4160.78
4160.78
4160.78
4160.78
Denna häst har 1521 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ponny Körsbärsbrun
Theor är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertTheor kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertTheor kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information