MEA

Tjänstgöringstid : 5660 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 893 484 357 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Gulbrun
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 7644.14

Uthållighet
431.6765
863.35
Snabbhet
600.844
1201.69
Dressyr
1009.238
2018.48
Galopp
688.302
1376.60
Trav
890.5305
1781.06
Hoppning
201.4765
402.95
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 85 cm
Kön: hingstVikt: 85 kg
Päls: Gulbrun Född: 19/10/2026
Uppfödare: MEA

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 25079.19
Uthållighet2832.52  Galopp4516.42
Snabbhet3942.55  Trav5843.38
Dressyr6622.30  Hoppning1322.02
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2832.52
2832.52
2832.52
Snabbhet
3942.55
3942.55
3942.55
3942.55
Dressyr
6622.3
6622.3
6622.3
6622.3
6622.3
6622.3
Galopp
4516.42
4516.42
4516.42
4516.42
Trav
5843.38
5843.38
5843.38
5843.38
5843.38
Hoppning
1322.02
1322.02
Denna häst har 2452 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Gulbrun
Hingst är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertHingst kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertHingst kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information