MEA

Tjänstgöringstid : 5660 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 893 470 799 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Avblekbar skimmel
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 8008.45

Uthållighet
452.2555
904.51
Snabbhet
629.2905
1258.58
Dressyr
1057.639
2115.28
Galopp
721.0555
1442.11
Trav
932.8885
1865.78
Hoppning
211.0955
422.19
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 90 cm
Kön: hingstVikt: 90 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 21/10/2026
Uppfödare: MEA

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 26248.59
Uthållighet2964.64  Galopp4726.68
Snabbhet4125.14  Trav6115.29
Dressyr6933.06  Hoppning1383.78
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2964.64
2964.64
2964.64
Snabbhet
4125.14
4125.14
4125.14
4125.14
Dressyr
6933.06
6933.06
6933.06
6933.06
6933.06
6933.06
Galopp
4726.68
4726.68
4726.68
4726.68
4726.68
Trav
6115.29
6115.29
6115.29
6115.29
6115.29
6115.29
Hoppning
1383.78
1383.78
Denna häst har 2568 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Avblekbar skimmel
Hingst är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertHingst kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertHingst kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information